7/10

Všeobecný zákaz lovu rýb na kaprových revíroch

 • Pridané: 24.07.2019   |   Autor: MO SRZ Banská Štiavnica   |   1111 čítaní / zobrazení
    
UPOZORNENIE

ZÁKAZ LOVU RÝB - NEBEZPEČNÁ NÁKAZA RÝB,
NEPRENOSNÁ NA ČLOVEKA

                                                                                 

Na základe opatrenia Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy v Žiari nad Hronom na zdolanie a zabránenie šírenie nákazy herpesvirózy kaprov koi (KHV) zo dňa 22.07.2019 
 
začínajúc dňom 25. júla 2019 platí na všetkých kaprových revíroch MO SRZ Banská Štiavnica zákaz lovu rýb až do odvolania zákazu.

Výbor MO SRZ sa týmto ospravedlňuje všetkým členom a hosťom za ukončenie lovu rýb. Všetky prípadné zmeny budú včas oznámené na internetovej stránke MO SRZ a na tabuliach revírov.
  

Výbor MO SRZ Banská Štiavnica

 • MK
  Martin KutálekReagovať
  Pridané 26. júl, 12:07 z 185.77.144.***
  Dobrý deň, čo so zakúpenými povoleniami k lovu? Budú tieto nejako kompenzované? Jedná sa hlavne o povolenia na miestne vody, nakoľko tí čo majú celozväzové povolenia tí môžu ísť loviť aj inam no pre tých ktorí majú iba miestne vody tím sa sezóna preruší alebo končí.

 • Ma
  MartinReagovať
  Pridané 26. júl, 13:29 z 195.91.16.***
  Prečo v tej správe není ani vindsachta? Tam sa akože smie loviť?

 • 2 odpovede

Pridať komentár
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.