Pokrstení kapríci

   Táto sekcia slúži na zverejnenie tzv. Identifikačných kariet našich kaprov, na ktorých sú detailné informácie o charakteristických poznávacích znakoch ako aj o fyzických parametroch uloveného kapra. Novú kartu má právo založiť ten rybár, ktorý jednak chytí kapra nad 10 kg a tento kapor ešte nemá založenú svoju kartu. Šťastný rybár má právo dať kaprovi meno a spolu s detailnými fotografiami znakov (z oboch strán) a parametrami kapra nám ich ako prvý odoslať. Potrebné sú samozrejme aj orientačné údaje o šťastlivcovi, ktorý takýmto spôsobom toho svojho kapra "pokrstí".

Ak máš pocit, že tebou ulovený kapor už "pokrstený" bol, pošli prosím jeho fotku na ktorej je niektorý z identifikačných znakov s popisom prípadných zmien proporcií na adresu info@tajchy.sk. Je to dobré kôli tomu, aby sme vedeli ako často v sezóne bol chytený, prípadne ako sa menia jeho fyzické parametre. Všetky tieto údaje budú samozrejme zverejňované.
  
Úspešný lov a veľa krásnych zážitkov Ti praje
MO SRZ Banská Štiavnica
 

 Zoznam identifikačných kariet, zoradený podľa dátumu "krstu":

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.