7/10

Upozornenie na podmienky lovu a parkovania na VN Vindšachta

  • Pridané: 14.06.2021   |   Autor: Ján Mravík   |   211 čítaní / zobrazení

Na základe rokovania s prevádzkovateľom penziónu a reštaurácie na Vindšachte, pánom Franzom Weingarsthoferom a prevádzkárkou pani Makovínyovou dňa 14. júna 2021 bolo na mieste zistené, že pozemky za reštauráciou až po tabuľu označujúcu revír MO SRZ (za panelmi) sú v užívaní uvedeného zariadenia.
Z uvedených dôvodov žiadame všetkých loviacich rybárov, pokiaľ chcú na uvedených miestach loviť, prípadne parkovať, je nevyhnutné aby sa vopred dohodli s prevádzkárkou o tom, či a za akých podmienok je možné parkovať v ich priestoroch, postaviť bivak a dohodnúť aj lovné miesto. Toto je potrebné s ohľadom na počet ich návštevníkov a ich potreby.
Parkovanie a stavanie bivakov budeme riešiť v rámci brigády 19. júna 2021, tak aby boli vyznačené tabuľkou miesta pre tento účel. Ďalšie parkovanie Vás žiadame realizovať v priestoroch smerom pod hrádzu jazera Bakomi.
Prevádzkovateľ penziónu pri paneloch zabezpečil odvodnenie cesty a žiadame Vás nevchádzať autom na túto časť.
Prevádzkovateľ v tejto časti umiestnil aj prenosné WC, ktoré ponúka na využitie aj všetkým loviacim, vrátane možnosti stravovania.
Dodržiavanie dohôd robí zo zúčastnených strán aj dobrých priateľov a je v záujme všetkých rybárov i MO SRZ vzájomne si ctiť a rešpektovať potreby druhej strany, bez zbytočnej agresivity a vo vzájomnej úcte.
Verím, že urobíte česť našej organizácii a dohodnuté pravidlá budete rešpektovať.

Ján Mravík, podpredseda MO SRZ

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Pridať komentár
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.