7/10

Spolupráca s OZ Deti a mládež Slovenského rybárstva

  • Pridané: 20.11.2023   |   37 čítaní / zobrazení

Prihláška do občianskeho združenia Deti a mládež Slovenského rybárstva (DMSR). S občianskym združením spolupracuje väčšina rybárskych krúžkov na Slovensku. Členstvo je pre deti zaujímavé kvôli sponzorskej pomoci a vedúcim krúžku prináša odbornú pomoc. Vyplnené prihlášky môžu deti priniesť do krúžku a budú sa posielať hromadne. Poplatok za členstvo uhradí naša MO.

Občianske združenie DMSR v roku 2023 úzko spolupracovalo so SRZ na základe uznesenia z februárového zasadnutia Rady SRZ č. 30/2023. Členovia DMSR organizačne zabezpečili množstvo súťažných a vzdelávacích podujatí pre deti, vytvorili spoločný termínový kalendár, spustili vytváranie metodických materiálov pre vedúcich rybárskych krúžkov. Všetky aktivity, stanovy poslanie a spomínané materiály sú prístupné na www.detiamladezsr.sk. V súčasnosti sa pripravuje memorandum o spolupráci, na základe ktorého bude DMSR koordinovať spoluprácu medzi všetkými vedúcimi krúžkov na Slovensku.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Pridať komentár
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.