7/10
  • Pridané: 23.06.2015   |   Autor: A. Ladziansky; foto: p. Pelachy, p. Ladziansky   |   98 čítaní / zobrazení
                    
Rybárske preteky detí - Voznica 2015

   Oddelenie kultúry, mládeže a športu MSÚ Žarnovica, Centrum voľného času Žarnovica a starosta obce Voznica usporiadali rybárske preteky detí pri príležitosti Medzinárodného dňa detí,  dňa 1.6.2015 na Voznickom rybníku.
   Súťažilo sa v dvoch kategóriách, kategória A: deti od 6 do 9 rokov a kategória B: deti od 10 do 15 rokov.
   Z krúžku našej organizácii sa na tomto podujatí zúčastnilo 8 pretekárov, ktorí boli vybraní podľa umiestnenia na domácich detských pretekoch  a na základe aktivít v rybárskom krúžku. Práve náš pretekár Jakub Ratkovský, ktorý súťažil v kategórii 10 až 15 rokov  zvíťazil, keďže sa rozhodol chytať bielu rybu, ktorej počet mu priniesol dostatok bodov na prvé miesto.
   Podujatie sa konalo v popoludňajších hodinách a samotný pretek sa konal od 1430 do 16 30 hod. v príjemnom prostredí za pekného počasia.
   Víťazi boli odmenení medailami a všetci zúčastnení pretekári získali malé darčeky.

        
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.