6/10
 • Pridané: 14.04.2014   |   317 čítaní / zobrazení

Pohár Penziónu Cosmopolitan III. Štiavnické Bane - preteky „Chyť a pusť“ na jazere Vindšachta 2013
   
    
Generálny sponzor podujatia: PENZIÓN COSMOPOLITAN III. ŠTIAVNICKÉ BANE
Ďalší sponzori: Rybárske potreby TORNADO, ORTHODOX CARP

Dátum konania:
7.6. – 9.6.2013
Zahájenie preteku: 6.6.2013 od 17:30 – 18:30 hod.
Vyhlásenie výsledkov: 9.6.2013 o 13:00 hod. pred Penziónom Cosmopolitan III.
Doba lovu: 7.6. od 04:00 – 24:00 hod., 8.6. od 04:00 – 24:00 hod., 9.6. od 04:00 – 12:00 hod. (3 dni lovu)
Počet pretekárov: max. 28, pretek sa uskutoční pri min. 10 pretekároch
Počet lovných sektorov : 14, max. počet pretekárov v sektore – jedna dvojica

- v prípade neobsadenia niektorého zo sektorov bude tento voľný sektor pripojený k najbližšiemu vpravo

 1. súťažia a bodované budú súťažné dvojice, teda dvojčlenné družstvá,
 2. za družstvo, teda dvojicu pretekárov, ktorí budú chytať v sektore vyberá lovný sektor len jeden a lovné miesta si potom dohodnú medzi sebou,
 3. v prípade zaneprázdnenosti rozhodcu meria a zapisuje pretekárovi úlovok do úlovkového listu pretekár zo susedného sektora.

Prihlášky: prihlásiť sa je možné na mailovej adrese: admin@tajchy.sk, alebo na mobilnom tel.č. 0905411858. Po naplnení počtu pretekárov nebudú ostatné prihlášky prijaté. Štartovné prosím uhrádzajte až po telefonickom, alebo e-mailovom potvrdení prihlášky.

Štartovné uhradili (prihlásení sú): Garantbaits Team (Peter Fabian + Peter Maršala); Windschacht Pirates (Martin Novotný + Jozef Potančok); Qantica team Žiar nad Hronom (Jozef Murár + Mário Pribilinec); CT Hodruša-Hámre (Miroslav Zeleňák + Vladimír Pirner); Orthodox Carp (Marian Riečanský + Milan Magerčiak); Otec a syn (Peter Václavek + ...); Gastroteam (Igor a Roman Krajčovič); IGLU team (Igor Mlynárik + Ľubomír Ďurčík); Lastia Team (Martin Rendek + Michal Wassermann); ZH Team (Denisa Rašlíková + Miroslav Minka); CT Jumar (Peter Černík + Martin Kružliak); CT Old Teplice (Miro Knieteľ + Jano Knieteľ);
  

Cena povolenia na rybolov : 29,- € na osobu, je potrebné uhradiť do 15.5.2013 (vrátane) na účet: 74340868/0900, Variabilný symbol: 06062013, do poznámky prosím uveďte Vaše priezvisko. Suma zaplatená za povolenie sa vracia len v prípade zrušenia preteku!
  

Lovné miesta: Výber lovných miest sa uskutoční losovaním v dvoch kolách – v prvom kole si rybári vylosujú poradové číslo podľa ktorého budú losovať výsledné lovné miesto. Losovanie sa uskutoční 6.6.2013 o 17:30 hod. Rybári ktorí prídu neskôr si losujú lovné miesto v poradí ako prišli a samozrejme zo zostávajúcich voľných sektorov.
  

Prezentácia účastníkov preteku: 6.6.2013 od 17:30 hod. na jazere Windšachta. Ihneď po zahájení preteku môžu pretekári na vybranom lovnom mieste vnadiť, lov a bodovanie rýb začína 7.6.2013 od 04:00 hod.
  

Pravidlá lovu: každý pretekár loví na max. 2 prúty (položená, plávaná, feeder), háčiky smú mať protihrot - s výnimkov dvoj- trojháčikov. Povinná je podložka pod ryby, všetky ryby sa po odmeraní rozhodcom okamžite vracajú späť do vody. Pretekári sú povinný s ulovenou rybou zaobchádzať šetrne a tak aby sa minimalizovala možnosť poškodenia ryby. Vyvážanie nástrah a návnad člnom je povolené. Druh, množstvo a čas vnadenia nie je nijako obmedzený.
  

Bodované ryby: kapor, amur, tolstolobik, jeseter – každý centimeter - 1 bod.
  

Víťaz: dvojčlenné družstvo s najväčším súčtom bodov.
  

Ceny: Celková dotácia cien na toto podujatie dosahuje vyše 1600,-€. Okrem vecných cien od sponzorov podujatia získava víťazné družstvo 2x víkendový pobyt pre dve osoby v Penzióne Cosmopolitan, vrátane raňajok, večere, 2 hod sauna + jacuzzi v hodnote 225,-€
  

Pre všetkých aktívnych účastníkov preteku je každý deň, tak ako každý rok (piatok, sobota a nedeľa) zabezpečené jedno teplé jedlo – obed.
  

Je zakázané: pohybovať sa akokoľvek na hladine mimo vlastný sektor, meniť si vylosované stanovište, stavať bóje tak aby sa znemožnilo nahadzovanie (vyvážanie) ostatným pretekárom a privlastniť si akúkoľvek ulovenú rybu.
  

Upozornenie:
Každý pretekár sa preteku zúčastňuje na vlastnú zodpovednosť a organizátori nie sú zodpovední za škody spôsobené počas preteku na majetku, alebo zdraví účastníkov!
  

Mapa sektorov vymedzených na ploche jazera „Mapa sektorov ”.
  

Kontaktná osoba:
RNDr. Karol Weis, PhD.
0905411858
admin@tajchy.sk

 Úspešný lov a veľa krásnych zážitkov Ti praje

MO SRZ Banská Štiavnica

  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  Pridať komentár
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.