9/10
  • Pridané: 10.01.2018   |   Autor: MO SRZ Banská Štiavnica   |   102 čítaní / zobrazení

Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu v Banskej Štiavnici

Výbor MO SRZ v Banskej Štiavnici žiada členov miestnej organizácie, ako aj širokú verejnosť, o podporu pri tvorbe nového zákona o rybárstve.
 
Našim záujmom je zachovanie rybárskeho práva tak, ako je praktizované na našich tajchoch viac ako 100 rokov. Žiadame Vás preto o podporu Petície za zachovanie všeľudového, rekreačného a športového rybárstva na Slovenskuaby sme odvrátili hrozbu zániku rybárskeho práva aj na našich rybárskych revíroch.
 
Petíciu je možné podpísať v predajni chovateľských a rybárskych potrieb – AZOR v areáli DUŽINA - p. Majer.
Taktiež je možné petíciu podporiť na internetovej stránke zarybarstvo.sk alebo na Facebooku.

Stiahnite si znenie petície a petičného hárku, pričom si ju môžete vytlačiť v ľubovoľnom počte a poslať medzi čo najväčší počet ľudí a šíriť túto petíciu ďalej, aby sme tak spoločne dosiahli náš cieľ, a tým je záchrana všeľudového, rekreačného a športového rybárstva na Slovensku.

 Za podporu ďakuje Slovenský rybársky zväz.
 
Výbor MO SRZ
Banská Štiavnica

  • iv
    ivanchReagovať
    Pridané 23. január, 07:29 registrovaným užívateľom
    Petíciu je možné podporiť už aj elektronicky, na stránke, www.zarybarstvo.sk Ivan Chladný

Pridať komentár
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.