7/10

Oznámenie o konaní členskej schôdze 2022

  • Pridané: 10.02.2022   |   Autor: MO SRZ Banská Štiavnica   |   62 čítaní / zobrazení

Miestna organizácia SRZ v Banskej Štiavnici oznamuje svojim členom, že Výročná členská schôdza a voľby nových orgánov sa uskutočnia dňa 26. marca 2022 o 8:00 hod. v kine Akademik v Banskej Štiavnici. Pozvánka s programom rokovania bude uverejnená v Štiavnických novinách v prvej polovici marca 2022 a na stránke MO SRZ.
V súlade s volebným poriadkom základných organizácií SRZ žiadame všetkých členov o predloženie návrhov na kandidátov do orgánov MO SRZ na predpísanom tlačive.

Postup pre návrh kandidáta do orgánu MO SRZ:
Navrhovateľ vyplní príslušné tlačivo pre návrh kandidáta, ktoré musí na znak súhlasu s kandidatúrou podpísať aj navrhovaný člen do jedného z orgánov MO SRZ, tlačivo odovzdá najneskôr do 5. marca 2022 jednému z členov MO SRZ alebo odošle poštou na adresu MO SRZ Banská Štiavnica.
Po doručení kandidátky vydá člen výboru MO SRZ navrhovateľovi Potvrdenie o prijatí kandidáta, prípadne ho vydá výbor, ak bola kandidátka doručená poštou na adresu MO SRZ.

Výbor MO SRZ podané návrhy spracuje a do 13. marca 2022 zverejní na svojej webovej stránke všetkých kandidátov navrhnutých do orgánov MO SRZ v súlade s volebným poriadkom.

Výbor MO SRZ
Banská Štiavnica

Prílohy na stiahnutie:

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Pridať komentár
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.