8/10

Opatrenie pri predaji povolení na rybolov a platení členských príspevkov

 • Pridané: 19.03.2020   |   Autor: MO SRZ Banská Štiavnica   |   356 čítaní / zobrazení

O P A T R E N I A

pri predaji povolení na rybolov a platení členských príspevkov

   Na základe mimoriadnej situácie vyhlásenej na Slovensku v súvislosti s ochorením COVID-19 a na základe opatrení Ústredného krízového štábu SR zo dňa12.03.2020 ako aj opatrení a doporučení Sekretariátu Rady SRZ, Výbor miestnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu v Banskej Štiavnici prijal nasledovné opatrenia pri predaji povolení na rybolov :

 • Výbor MO SRZ dočasne pozastavuje predaj povolení a platenia členského príspevku v hotovosti  do 31.3.2020

 • Výbor MO SRZ  predlžuje lehotu platby členského do 31.5.2020 a to bez uplatnenia sankcií vyplývajúcich z § 10 ods. 1 písm. c) Stanov SRZ

 • Výbor MO SRZ  umožňuje svojím členom platbu za povolenie na rybolov  vykonať elektronicky na účet MO SRZ alebo poštovým poukazom na účet - dvojdielnym. Účet MO SRZ Banská Štiavnica  je

                                                       IBAN SK88 0900 0000 0000 7434 0868,

vedený v Slovenskej sporiteľni, a.s. Do poznámky pre prijímateľa treba uviesť meno a priezvisko platiteľa. Povolenie bude vydané po pripísaní platby na  účet.

 • Objednanie vystavenia povolení na rybolov možno vykonať e-mailom  na adrese

 julegeny@gmail.com alebo info@tajchy.sk.

 alebo telefonicky na číslach

0917 655 847  a  0908 249 088

v dňoch pondelok, stredu a piatok v čase od 16°° do 19°° hod. Výška platby bude členom, ktorí si objednávku uplatnia elektronicky oznámená spätne na e-mail, telefonicky objednávajúcim priamo pri objednávke. Členovia, ktorí budú platiť poštovým poukazom, si tento musia vyzdvihnúť sami na najbližšej pošte.

 • Výbor MO SRZ  prosí svojich členov o trpezlivosť pri dodaní vydaných povolení, nakoľko doklady budú vystavované až po pripísaní platby na účet MO SRZ. Taktiež vyzýva členov platiacich elektronicky priamo z účtu, aby v poznámke nezabudli uviesť meno platiteľa. V prípade, že pri platbe nebude uvedené meno platiteľa, platba bude vrátená späť ako neidentifikovateľná. Taktiež prosíme členov, ktorí si budú objednávať povolenia telefonicky, aby dodržiavali časy na objednávanie

     Výbor MO SRZ v Banskej Štiavnici ďakuje svojím členom za pochopenie a verí, že aj oni sa ku riešeniu tejto situácie ktorá nebola spôsobená nami postavia zodpovedne.

S pozdravom Petrov zdar!                                                             

V Banskej Štiavnici dňa 17.3.2020                                                                           

Výbor MO SRZ v Banskej Štiavnici

  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  Pridať komentár
   
  Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.