Udalosti
 Kontakt
MO SRZ Banská Štiavnica
  Dolná 18
  969 01   Banská Štiavnica
 
 Anketa
Aký spôsob lovu máte najradšej?

Na položenú
40%

Feeder
16%

Pláváná
11%

Prívlač
24%

Muškárenie
9%
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Rybárske potreby TORNADO - sponzor detských krúžkov MsO SRZ Banská Štiavnica
7/10

Možnosť darovania 2% zaplatených daní v roku 2021

  • Pridané: 18.01.2022   |   Autor: MO SRZ Banská Štiavnica   |   37 čítaní / zobrazení

Vážení  športoví priatelia, rybári!
 

Celá naša spoločnosť prežíva v súčasnosti náročné obdobie v súvislosti s pandémiou Covid-19 a s tým súvisiacimi obmedzeniami.

Ak ste sa aj napriek tomu rozhodli aj v tomto roku podporiť aktivity v oblasti starostlivosti o chov rýb v našich revíroch, nákup liečiv, činnosť rybárskej stráže, organizovanie športových rybárskych súťaží, aktivity detí a mládeže v rybárskych krúžkoch venovaním 2% svojich zaplatených daní za rok 2021, postupujte obdobne, ako v predchádzajúcich rokoch:

Zamestnanci, ktorí požiadajú svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň, vyplnia a zamestnávateľ im potvrdí tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti. Podľa tohto potvrdenia vyplníte tlačivo Vyhlásenie.

Fyzické osoby, ktoré si podávajú sami daňové priznanie a právnické osoby po podaní daňového priznania, predložia kópiu príslušnej časti svojho daňového priznania MO SRZ, pre prijímateľa: 

Slovenský rybársky zväz
Andreja Kmeťa 314/20
01 055 Žilina
IČO:00178209
právna forma: Občianske združenie

 

Vyplnené tlačivá musia byť doručené správcovi dane najneskôr do 30.apríla (príslušnému daňovému úradu – ak tak neurobíte, správca dane nepoukáže prostriedky prijímateľovi).
Kópie vyhlásenia doručte MO SRZ do konca apríla 2022, len na základe týchto môže MO SRZ požiadať Radu SRZ o ich poukázanie na náš účet.


Za doterajšiu spoluprácu a poukázané prostriedky za rok 2021 vám všetkým, čo ste tak urobili, ďakuje
Výbor MO SRZ Banská Štiavnica

Prílohy na stiahnutie:

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.