7/10

Darujte nám 2% z daní

  • Pridané: 23.02.2021   |   Autor: MO SRZ Banská Štiavnica   |   25 čítaní / zobrazení

Vážení  športoví priatelia, rybári!
 

Celá naša spoločnosť prežíva v súčasnosti náročné obdobie v súvislosti s pandémiou Covid-19 a s tým súvisiacimi obmedzeniami.

Ak ste sa aj napriek tomu rozhodli aj v tomto roku podporiť aktivity v oblasti starostlivosti o chov rýb v našich revíroch, nákup liečiv, činnosť rybárskej stráže, organizovanie športových rybárskych súťaží, aktivity detí a mládeže v rybárskych krúžkoch venovaním 2% svojich zaplatených daní za rok 2020, postupujte obdobne, ako v predchádzajúcich rokoch:

Zamestnanci, ktorí požiadajú svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň, vyplnia a zamestnávateľ im potvrdí tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti. Podľa tohto potvrdenia vyplníte tlačivo Vyhlásenie.

Fyzické osoby, ktoré si podávajú sami daňové priznanie a právnické osoby po podaní daňového priznania, predložia kópiu príslušnej časti svojho daňového priznania MO SRZ, pre prijímateľa: 

Slovenský rybársky zväz
Andreja Kmeťa 314/20
01 055 Žilina
IČO:00178209
právna forma: Občianske združenie

 

Vyplnené tlačivá musia byť doručené správcovi dane najneskôr do 30.apríla (príslušnému daňovému úradu – ak tak neurobíte, správca dane nepoukáže prostriedky prijímateľovi 2%).
Kópie vyhlásenia doručte MO SRZ do konca apríla 2021, len na základe týchto môže MO SRZ požiadať Radu SRZ o ich poukázanie na náš účet.


Za prejavenú ochotu a podporu Vám vopred ďakujeme.
Výbor MO SRZ Banská Štiavnica

Prílohy na stiahnutie:

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    Pridať komentár
     
    Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.