Kontakt
MO SRZ Banská Štiavnica
  Dolná 18
  969 01   Banská Štiavnica
 
 Udalosti
 Anketa
Aký spôsob lovu máte najradšej?

Na položenú
39%

Feeder
16%

Pláváná
11%

Prívlač
21%

Muškárenie
13%
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Novinky
 
08.05.2018   Rybárske preteky funkcionárov 2018 - Pozrite si video zostrih z tejto akcie.
 
17.04.2018   Spravodajca 2018 - je dostupný na stiahnutie v sekcii MOSRZ / Dokumenty.
 
02.01.2018   Smernica platení príspevkov a vydávaní povolení na rybolov v roku 2018 - je dostupná v sekcii MOSRZ / Dokumenty.
 
08.11.2017   Správa o činnosti rybárskeho krúžku - Správu o činnosti Krúžku mladých rybárov v školskom roku 2016/2017 si môžete prečítať v sekcii MO SRZ / Práca s mládežou
 
21.06.2016   Úlovky z Vindšachty - Podeľte sa s nami o Vaše úlovky z Vindšachtského tajchu! Budú uverejňované v sekcii Vindšachta - revír ChAP / Úlovky.

Pokrstení kapríci

   Táto sekcia slúži na zverejnenie tzv. Identifikačných kariet našich kaprov, na ktorých sú detailné informácie o charakteristických poznávacích znakoch ako aj o fyzických parametroch uloveného kapra. Novú kartu má právo založiť ten rybár, ktorý jednak chytí kapra nad 10 kg a tento kapor ešte nemá založenú svoju kartu. Šťastný rybár má právo dať kaprovi meno a spolu s detailnými fotografiami znakov (z oboch strán) a parametrami kapra nám ich ako prvý odoslať. Potrebné sú samozrejme aj orientačné údaje o šťastlivcovi, ktorý takýmto spôsobom toho svojho kapra "pokrstí".

Ak máš pocit, že tebou ulovený kapor už "pokrstený" bol, pošli prosím jeho fotku na ktorej je niektorý z identifikačných znakov s popisom prípadných zmien proporcií na adresu info@tajchy.sk. Je to dobré kôli tomu, aby sme vedeli ako často v sezóne bol chytený, prípadne ako sa menia jeho fyzické parametre. Všetky tieto údaje budú samozrejme zverejňované.
  
Úspešný lov a veľa krásnych zážitkov Ti praje
MO SRZ Banská Štiavnica
 

 

 Zoznam identifikačných kariet, zoradený podľa dátumu "krstu":